Diorama

719514

DIORAMA med skeppsmodell, 1900-talets början, rammått ca 49x87 cm

Slitage

Diverse

Drottninggatan 36, Malmö

Diorama

Budhistorik (19 bud)
5509258
1 900
5509255
1 800
5509256
1 800
5509255
1 700
5509249
1 600

Slutpris SEK:
1 900
195 EUR, 222 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.