Öia belysning

719512

ÖIA BELYSNING, bordslampa, 1900-talets andra hälft, mässing, höjd ca 40 cm (total höjd ca 60 cm)

Smärre slitage, anlupen, ej funktionstestad

Belysning, Bordslampor

Öia belysning

Budhistorik (5 bud)
5508962
450
5506644
5508961
5506644
5504771

Slutpris SEK:
450
46 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.