SOFFA

719507

SOFFA Okänd formgivare, troligen Danmark, omkr 1960/70-tal, stomme av furu, klädsel i brunt läder, längd ca 210 cm, höjd 75 cm, djup 87 cm

bruksslitage

Möbler, Soffor

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

SOFFA

Budhistorik (30 bud)
5531554
10 500
5531552
10 000
5531549
9 800
5531551
9 600
5531549
9 400

Slutpris SEK:
10 500
1 079 EUR, 1 230 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.