Linnea Larsson

719506

LINNEA LARSSON (född 1964); Syrener i glasvas, signerad L. Larsson 2019, olja på duk, ca 50x50 cm

Tavelvagn 3

Linnea Larsson

Budhistorik (24 bud)
5518658
5 800
5518646
5 600
5518643
5 400
5518615
5 200
5518615
5 000

Slutpris SEK:
5 800
596 EUR, 679 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.