Linnea Larsson

719504

LINNEA LARSSON (född 1964); Spegling - segelbåtar, signerad L. Larsson, 2019, olja på duk, ca 46x55 cm

Tavelvagn 2

Linnea Larsson

Budhistorik (19 bud)
5505561
1 600
5503679
5503677
1 400
5503103
5502636

Slutpris SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.