Linnea Larsson

719501

LINNEA LARSSON (född 1964); Syrener i vas, signerad och daterad L Larsson 2019, olja på duk, ca 50x50 cm

Fack 37

Linnea Larsson

Budhistorik (19 bud)
5504745
4 800
5504743
4 600
5504625
4 400
5504625
5504043
3 800

Slutpris SEK:
4 800
493 EUR, 562 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.