Olle Hjortzberg blandteknik

719487

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Skagen, signerad och daterad SKAGEN. OLLE HJORTZBERG JULI 1931., blandteknik på papper, 34,5x49,5 cm

Fuktfläckar

Tavelvagn 1

Olle Hjortzberg blandteknik

Budhistorik (6 bud)
5502860
5501200
5499720
5498211
5496986
500

Slutpris SEK:
154 EUR, 176 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.