Bengt Olson litografi

719475

BENGT OLSON (född 1930): Komposition, färglitografi, signerad och numrerad 1892/2500, bildstorlek ca 38 x 50 cm.

Vågigt papper, ej examinerad ur ram.

Geijersgatan 14, Göteborg

Bengt Olson litografi

Budhistorik (4 bud)

5527380
450
5528376
5527380
5527222

Slutpris SEK:
450
46 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.