Jonny Forsström

719468

JONNY FORSSTRÖM (Född 1944): komposition, färglitografi, signerad och numrerad 6/100, bladstorlek ca 19 x 25,5 cm.

Ej examinerad ur ram, inga synliga skador.

Geijersgatan 14, Göteborg

Jonny Forsström
Budhistorik

2020-01-17 kl 17:21
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.