Jonny Forsström

719464

JONNY FORSSTRÖM (Född 1944): kompoosition, akvarell, signerad, 39,5 x 29,5 cm.

Ej examinerad ur ram, de övre härnen med små veck.

Geijersgatan 14, Göteborg

Jonny Forsström
Budhistorik (4 bud)

5521561
450
5515955
5521560
5515955

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.