Inge Schiöler

719426

INGE SCHIÖLER (1908-1971): "Tallarna vid berget St, Jörgen 17 april 1958", pastell, signerad och daterad 1958, 41,5 x 32,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Geijersgatan 14, Göteborg

Inge Schiöler
Budhistorik (2 bud)

5525732
7 600
5514224
7 000

Slutpris SEK:
7 600
746 EUR, 828 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.