Champagnekylare 2 st 1900-tal

719414

CHAMPAGNEKYLARE, 2 st, 1900-tal, nysilver samt rostfritt stål, Gense i stål stämplad Grand Hotel Stockholm, höjd 19, diameter 16-18 cm

Slitage

Diverse, Metall

Monter 27

Champagnekylare 2 st 1900-tal

Budhistorik (7 bud)
5506870
600
5513978
550
5506870
500
5509695
450
5506870

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 65 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.