Borens bordslampa

719410

BORÉNS, bordslampa, 1960/70-tal, mässingspläterad aluminium, ställbar, höjd ca 50 cm

Slitage och repor

Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 2

Borens bordslampa

Budhistorik (8 bud)
5514587
750
5514040
700
5514585
700
5514040
650
5513166
600

Slutpris SEK:
750
74 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.