Fernando Reinoso

719407

FERNANDO REINOSO, "Med en doft av frihet", akryl, signerad och daterad 55, 40,5 x 60,5 cm.

Geijersgatan 14, Göteborg

Fernando Reinoso

Budhistorik (2 bud)

5531081
5519059

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.