Postament 1 par

719404

POSTAMENT / SOCKLAR, 1 par, 1900-tal, sammansatta stenplattor, höjd 14, diameter 19 cm

Slitage, märken, beläggning

Diverse

Rum 7, Hylla 7

Postament 1 par

Budhistorik (10 bud)
5515894
850
5516059
5515894
750
5516056
700
5515894
650

Slutpris SEK:
850
87 EUR, 100 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.