Osmo Isaksson oljemålning

719396

OSMO ISAKSSON (1918-1997): Komposition med båtar, olja på pannå, signerad och daterad Osmo Isaksson -62, 38,5x58 cm

Tavelvagn 2

Osmo Isaksson oljemålning

Budhistorik

2020-01-12 kl 11:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.