Bestick silver

719394

BESTICK, 21 dlr., silver, av varierande tillverkare, 1900-tal, bestående av: 6 smörgåsknivar, 2 smörgåsgafflar, 6+3+2 moccaskedar, längd ca 9-18 cm, vikt exkl. knivar ca 146 g

Slitage

Silver

Bestick silver

Budhistorik (1 bud)

5500200
2020-01-03 21:36:11
500

2020-01-07 kl 19:00
Slutpris SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.