Toradar

719380

TORADAR, 2 st. Indien, med luntlås, längd ca 89-174 cm

Slitage och skador, den ena sannolikt kortad, laddstakar saknas

Vapen/Medaljer, Etnografica

Kundcenter

Toradar

Budhistorik (17 bud)
5508977
1 400
5508985
1 300
5508977
5508978
5508977

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.