Daf Finn Knudsen

719369

DAG FINN KNUDSEN, torrnål, porträtt, signerad, daterad 1979, numrerad "no. 12", plåtstorlek 25,5 x 17 cm.

Liten fläck, ramen saknar glas.

Geijersgatan 14, Göteborg

Daf Finn Knudsen

Budhistorik (7 bud)
5526366
550
5526228
500
5526228
450
5515905
5525908

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.