John Walker

719367

JOHN WALKER (född 1939): Komposition, färglitografi, signerad och otydligt numrerad, bladstorlek 102,5 x 70 cm.

Ej examinerad ur ram, inga synliga skador.

John Walker
Budhistorik (23 bud)
5529366
1 700
5529356
1 600
5529350
5529345
1 400
5529342
1 300

Slutpris SEK:
1 700
167 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.