Felix oHatz oljemålning

719353

HATZ, FELIX (1904-2000): "September", signerad Hatz a tergo samt otydlig signatur på pannå, olja på pappannå, ca 46x61 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Felix oHatz oljemålning

Budhistorik (4 bud)

5541515
500
5540916
450
5540914
5525951

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.