Olle Hjortzberg oljemålning

719352

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): "Bro i Umbrien", signerad Olle Hjortzberg, olja på duk, ca 62x50 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Olle Hjortzberg oljemålning

Budhistorik (7 bud)
5542721
1 600
5542719
5542700
5542673
5541652
950

Slutpris SEK:
1 600
157 EUR, 174 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.