Albert Hoffsten, Kustlandskap

719347

ALBERT HOFFSTEN (1888-1927): Kustlandskap, signerad och daterad A Hoffsten -10, olja på pannå, 40,5 x 32,5 cm

ytsmuts

Konst, Äldre måleri

Fack 16

Albert Hoffsten, Kustlandskap

Budhistorik (17 bud)
5504173
5504169
5504169
5504024
950
5503003
900

Slutpris SEK:
118 EUR, 131 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.