Spegel

719339

SPEGEL, 1900-talets andra kvartal, glas med etsad dekor, 69 x 58,5 cm.

Ytslitage.

Speglar

Geijersgatan 14, Göteborg

Spegel

Budhistorik (3 bud)

5527730
5527729
5527347

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.