Toradar

719327

TORADAR, 2 st. Indien, med luntlås, längd ca 154-166 cm

Slitage och skador, en kolv med större avslag, laddstake saknas

Vapen/Medaljer, Etnografica

Kundcenter

Toradar

Budhistorik (13 bud)
5506975
1 400
5509676
1 300
5506975
5506098
5505825

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.