Bestick silver

719311

BESTICK, 17 dlr., silver, Mema, Linköping, Cohr med flera, 1900-talets andra hälft, modell "Gammal Dansk", längd ca 12-18 cm, vikt ca 432 g

Slitage, varierande tillverkare och storlek

Silver

Bestick silver

Budhistorik (6 bud)
5505932
1 700
5500205
1 600
5505930
5500205
1 400
5505926
1 300

Slutpris SEK:
1 700
167 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.