Sekretär i gustaviansk stil

719303

SEKRETÄR i gustaviansk stil, mahognyfanér, detaljer i mässing, 1800-tal, höjd ca 104 cm, bredd 112 cm, djup 50-83 cm

renoverad, kompletterade, lösa beslag, fanéravslag, repor

Möbler, Skåp, byråer

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Sekretär i gustaviansk stil

Budhistorik (4 bud)

5513041
5513040
5510102
5509447

Slutpris SEK:
98 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.