Samling äldre glas

719301

GLAS Samling med fem äldre glas, 1700-1800-1900-tal, slipad dekor, höjd 9-19 cm

nagg förekommer

Glas, Dricksglas

Samling äldre glas

Budhistorik (8 bud)
5513221
1 700
5512486
1 600
5508092
5508091
1 400
5508089

Slutpris SEK:
1 700
167 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.