Karmstolar 1 par

719300

KARMSTOLAR Ett par, 1800-talets andra hälft, höjd ca 88 cm, sitthöjd ca 45 cm

slitage, renoverade/skruv, avslag på dekor

Möbler, Stolar

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Karmstolar 1 par

Budhistorik (5 bud)
5512499
500
5512473
450
5506426
5504974
5504955

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.