Skåp 1800-tal

719299

SKÅP 1800-tal, invändigt hyllplan samt skedhylla, dörrar bemålade in- och utvändigt, höjd 188 cm, bredd 129 cm djup 56 cm

slitage, senare hyllplan

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Skåp 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
5513668
600
5513667
550
5513049
500
5509440
450
5509439

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 65 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.