Ture Sjölander, Charlie Chaplin

719272

TURE SJÖLANDER (född 1937): "Charlie Chaplin", seriegrafier i mapp, 21 st samt 1 seriegrafi uppfodrad på ram, alla numrerade III/XXV e.a., signerade och daterade T Sjölander -73 samt -74, mappen även signerad av Charlie Chaplin, Vevey, 7 October, 1973, 60x60 cm

Mappen med förslitningar på kanter

Rum 21

Budhistorik (6 bud)
5503993
4 200
5503992
5503702
950
5503701
5501729

Slutpris SEK:
4 200
412 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.