Anton Genberg oljemålning

719267

ANTON GENBERG (1862-1939): Motiv från Västkusten, signerad A Genberg, olja på pannå, ca 50x70 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 18

Anton Genberg oljemålning

Budhistorik (2 bud)

5499551
5498316

Slutpris SEK:
196 EUR, 218 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.