Anton Genberg oljemålning

719266

ANTON GENBERG (1862-1939): "Nedanför forsen", signerad och daterad A Genberg 1914, olja på duk, ca 65,5x68,5 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 18

Anton Genberg oljemålning

Budhistorik (3 bud)

5499548
5495972
1 900
5495970

Slutpris SEK:
196 EUR, 218 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.