Anna Nordgren oljemålning

719265

ANNA NORDGREN (1847-1916): Allmogeinteriör med läsande pojke vid eldstad, signerad Anna Nordgren, olja på duk uppfäst på papp-pannå, 57,5x48 cm

Krackeleringar, färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 18

Anna Nordgren oljemålning

Budhistorik (3 bud)

5499544
3 200
5497822
1 600
5496554

Slutpris SEK:
3 200
314 EUR, 349 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.