Axel Lindman oljemålning

719264

AXEL LINDMAN (1848-1930): Bränningar vid havet, signerad och daterad A L-n 1905, olja på duk, ca 38,5x59 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 1

Axel Lindman oljemålning

Budhistorik (7 bud)
5504104
5504102
1 900
5504101
1 800
5499545
1 600
5498773

Slutpris SEK:
196 EUR, 218 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.