Assietter 14 st 1900-talets mitt

719262

ASSIETTER, 14 st, NK, 1900-talets mitt, glas, förgylld dekor, diameter ca 16,5 cm

Smärre repor

Glas, Servisglas

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (14 bud)
5509276
5508885
5509273
950
5508885
900
5509272
850

Slutpris SEK:
108 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.