Pontus Raud etsningar

719259

PONTUS RAUD (samtida): (10) Figurscener, delvis signerade, etsningar, varierade format, oramade, medföljande blandteknik, fotografier samt katalog

Smärre skador

Pontus Raud etsningar

Budhistorik (22 bud)
5512720
1 600
5512719
5512718
1 400
5512713
1 300
5512717
1 300

Slutpris SEK:
1 600
157 EUR, 174 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.