Esaias Thorén litografi

719258

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Surrealistiskt landskap, signerad Esaias Thorén 1973, 731/750, litografi, ca 42x50 cm

Fack 25

Esaias Thorén litografi

Budhistorik (12 bud)
5503299
900
5503650
850
5503299
750
5503649
700
5503299
650

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 98 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.