Flickporträtt oljemålning

719254

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Flickporträtt, olja på duk, oval ca 60,5x50,5 cm

Skador

Konst, Äldre måleri

Rum 12

Flickporträtt oljemålning

Budhistorik (51 bud)
5501850
15 000
5501606
14 500
5501203
14 000
5501605
13 500
5501203
13 000

Slutpris SEK:
15 000
1 473 EUR, 1 635 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.