Soffa 1900-talets mitt

719253

SOFFA, 1900-talets mitt, svartkonstläder, armstöd och ben i betsat trä, längd ca 140 cm, sitthöjd ca 44 cm

Smärre slitage

Möbler, Soffor

Rum 16

Soffa 1900-talets mitt

Budhistorik (19 bud)
5520363
5520401
5520363
5520395
1 900
5520363
1 800

Slutpris SEK:
216 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.