Johan (John) Kindborg oljemålning

719252

JOHAN (JOHN) KINDBORG (1861-1907): Motiv från Jössefors, Höglunda och Storbron, signerad och daterad John Kindborg -92, olja på duk, 61,5x40,5 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 2

Budhistorik (3 bud)

5567697
5567424
5560015

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.