Peter Dahl litografi

719244

PETER DAHL (född 1934): Sommarfest, signerad och numrerad 491/1500, Peter Dahl, litografi, bildmått ca 52x79 cm

Oramat blad

Rum 9, Vagga 1

Peter Dahl litografi
Budhistorik (12 bud)
5515950
1 700
5515884
1 600
5515940
1 600
5515884
1 400
5515699
1 300

Slutpris SEK:
1 700
167 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.