Peter Dahl litografi

719243

PETER DAHL (född 1934): Sommarfest, signerad och numrerad 497/1500, Peter Dahl, litografi, bildmått ca 52x79 cm

Rum 9, Vagga 1

Peter Dahl litografi
Budhistorik (21 bud)
5515014
2 400
5515018
2 400
5515014
5515016
5515014
1 900

Slutpris SEK:
2 400
236 EUR, 262 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.