Peter Dahl

719242

PETER DAHL (född 1934): Sommarfest, signerad och numrerad 490/1500, Peter Dahl, litografi, bildmått ca 52x79 cm

Oramat blad

Rum 9, Vagga 1

Peter Dahl

Budhistorik (17 bud)
5505365
1 300
5505149
5505363
5505149
5504577

Slutpris SEK:
1 300
128 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.