Hans Björn grafiska blad

719241

HANS BJÖRN (född 1947): (58) Kompositioner, signerade och daterade, grafiska blad, bladmått ca 40x30 resp 30x40 cm, oramde, medföljande 2 kataloger samt vykort

Hanteringsveck

Visas på begäran

Hans Björn grafiska blad

Budhistorik (1 bud)

5508234
2020-01-08 23:31:35

2020-01-11 kl 15:40
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.