Kristina Jöred oljemålning

719228

KRISTINA JÖRED (född 1913-2003): "Utemålaren", signerad Kristina Jöred, daterad a tergo 77, olja på duk, 30x36 cm

Fack 23

Kristina Jöred oljemålning

Budhistorik (17 bud)
5513995
5515420
1 400
5513995
1 300
5515415
1 300
5513995

Slutpris SEK:
147 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.