Akvareller teckningar mm

719199

AKVARELLER, BLYERTS, TECKNINGAR, 25 st, bl a Dan Backman, Leif Ahnlund, varierande format, oramade

Hanteringsveck, smärre skador

Akvareller teckningar mm

Budhistorik (2 bud)

5513757
5513359

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.