GAB bordslampa i tenn

719198

GAB, bordslampa, tenn, Stockholm, 1930-tal, dekor med ränder, höjd inkl. lampsockel 23,5 cm

Repor, bucklor

Belysning, Bordslampor, Metall

Rum 7, Hylla 2

GAB bordslampa i tenn

Budhistorik (26 bud)
5515338
5515264
5515264
1 900
5512345
1 800
5509470
1 700

Slutpris SEK:
216 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.