Bergboms bordslampor 1 par

719165

BORDSLAMPOR, 1 par, Italien, 1970-tal, vit marmor, för Bergboms, etikettmärkta Base made in Italy, höjd inkl. skärm 59 cm

2 smärre fotnagg, bruksslitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bergboms bordslampor 1 par

Budhistorik (34 bud)
5514566
4 400
5514557
4 200
5514562
5514557
3 400
5514546
3 200

Slutpris SEK:
4 400
432 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.