Skulpturgrupp

719161

SKULPTURGRUPP, 1800-tal, Jesus på korset, skuret trä med spår av bemålning, höjd ca 51 cm

Slitage och skador

Konst, Skulpturer

Skulpturgrupp

Budhistorik (9 bud)
5507378
1 700
5507136
1 600
5505958
5505957
5504829
500

Slutpris SEK:
1 700
167 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.